درباره من علی مهاجرخراسانی

شما می توانید از طریق آیکون واتساپ به صورت آنلاین درهر لحظه از شبانه روز با من در ارتباط باشید.

درباره من

متولد  آبان سال 1375 در گرگان. در سال ( 1394 ) در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه دولتی منابع طبیعی گلستان مشغول به تحصیل شدم و در سال ( 1399 ) از رشته خودم انصراف دادم.

در سال ( 1398 ) به دلیل علاقه زیادی که به برنامه نویسی و طراحی سایت داشتم وارد این شغل شدم و شروع به گذراندن دوره های مختلف برنامه نویسی کردم تا به امروز و از آموزش لحظه ای دست نکشیدم و در ( تیرماه سال 1400 ) وارد عرصه کار در این رشته شدم .

در شرکت پرتوتاپ رایان در تاریخ ( 1400/04/12 )، به عنوان: طراح سایت / پشتیبان سایت / متخصص سئو سایت مشغول به کار شدم و دو وبسایت شرکتی برای این مجموعه طراحی و اجرا نمودم با دو زیان مختلف (انگلیسی / فارسی) و قابلیت های متنوع و بروز دیگر . آدرس وبسایت :

  www.partotaprayan.ir

www.partotaprayan.com


در شرکت پی آییژ در تاریخ ( 1401/03/01 ) به عنوان: مدیر بخش IT / طراح سایت / پشتیبان سایت / متخصص سئو سایت مشغول به کار شدم . یک وبسایت شرکتی برای این مجموعه طراحی و اجرا نمودم با قابلیت های مختلف و بروز و مخصوصا چند زبانه بودن این سایت و چت آنلاین .  آدرس وبسایت : 

www.peyayeezh.com


طراحی وبسایت شخصی خانم محققین برای رزرو زمان مشاوره آنلاین به صورت تلفنی / حضوری / آنلاین در چند بخش مختلف با استفاده از ابزار رزرو آنلاین و چت آنلاین برای سهولت در نوبت دهی و رزرو زمان . آدرس وبسایت :

www.aidamohagheghin.ir


در آبان ماه 1401 در شرکت توسعه فناوری هاوش مشغول به کار شدم و تا به این لحظه در حال همکاری می باشم با عنوان طراح سایت و مدیر وبسایت و مسئول پشتیبانی سایت شرکت هاوش . طراحی وبسایت شرکتی  با امکانات گوناگون از جمله دو زبانه بودن سایت، دارا بودن سامانه پشتیبانی و… به آدرس :

https://www.havosh.ir

 


پروژه های مختلف دیگری در این مدت به انجام رسانده ام که در بخش پروژه ها قابل مشاهده است و با کلیک بر روی لینک زیر می توانید از پروژه های انجام شده توسط بنده مطلع شوید.


پروژه های انجام شده ایجاد پروژه جدید دریافت زمان مشاوره رایگان درخواست آموزش