درباره من علی مهاجرخراسانی

شما می توانید از طریق آیکون واتساپ به صورت آنلاین در لحظه با من در ارتباط باشید.

درباره من

متولد ( 21 آبان سال 1375 ) هستم. به مدت 5 سال در آموزشگاه زیان انگلیسی افق مشغول به تحصیل شدم . در سال ( 1394 ) در رشته مهندسی مکانیک در دانشگاه دولتی منابع طبیعی گلستان مشغول به تحصیل شدم و در سال ( 1399 ) از رشته خودم انصراف دادم.

در سال ( 1398 ) به دلیل علاقه زیادی که به برنامه نویسی داشتم وارد این شغل شدم و شروع به گذراندن دوره های مختلف برنامه نویسی کردم تا به امروز و از آموزش لحظه ای دست نکشیدم و در ( تیرماه سال 1400 ) وارد عرصه کار در این رشته شدم .

در شرکت پرتوتاپ رایان در تاریخ ( 1400/04/12 )، به عنوان: طراح سایت / پشتیبان سایت / متخصص سئو سایت مشغول به کار شدم و دو وبسایت شرکتی برای این مجموعه طراحی و اجرا نمودم با دو زیان مختلف (انگلیسی / فارسی) و قابلیت های متنوع و بروز دیگر . آدرس وبسایت :

  www.partotaprayan.ir

www.partotaprayan.com


در شرکت پی آییژ در تاریخ ( 1401/03/01 ) به عنوان: مدیر بخش IT / طراح سایت / پشتیبان سایت / متخصص سئو سایت مشغول به کار شدم . یک وبسایت شرکتی برای این مجموعه طراحی و اجرا نمودم با قابلیت های مختلف و بروز و مخصوصا چند زبانه بودن این سایت و چت آنلاین .  آدرس وبسایت : 

www.peyayeezh.com


طراحی وبسایت شخصی خانم محققین برای رزرو زمان مشاوره آنلاین به صورت تلفنی / حضوری / آنلاین در چند بخش مختلف با استفاده از ابزار رزرو آنلاین و چت آنلاین برای سهولت در نوبت دهی و رزرو زمان . آدرس وبسایت :

www.aidamohagheghin.ir


پروژه های مختلف دیگری در این مدت به انجام رسانده ام که در بخش پروژه ها قابل مشاهده است و با کلیک بر روی لینک زیر می توانید از پروژه های انجام شده توسط بنده مطلع شوید.


 

پروژه های انجام شده ایجاد پروژه جدید دریافت زمان مشاوره رایگان درخواست آموزش