برنامه نویس و طراح سایت علی مهاجرخراسانی

طراحی سایت شرکت پرتوتاپ رایان

در شرکت دانش بنیان پرتوتاپ رایان به عنوان طراح سایت، پشتیبان سایت، مدیر سایت و متخصص سئو وبسایت همزمان بر روی دو وبسایت در حال فعالیت هستم، این دو وبسایت ها از ابتدا تا این لحظه تمامی مراحل طراحی سایت / پیاده سازی سایت / سئو داخلی سایت / سئو محتوا سایت / سئو مقالات سایت / لینک سازی داخلی سایت / پشتیبانی فنی سایت / مدیریت سایت و … توسط بنده انجام شده است . از تاریخ 12/04/1400 تا به امروز با این شرکت در حال همکاری هستم .

بنده به عنوان برنامه نویس و طراح سایت پرتوتاپ رایان یکی از وبسایت هارا به درخواست مدیر عامل محرم آقای دکتر بهنگار به زبان فارسی طراحی و اجرا نموده ام و دیگری تماما به زبان انگلیسی طراحی شده است .

 


تصویر زیر وبسایت فارسی است :

آدرس این سایت : https://partotaprayan.ir/

وبسایت شرکت پرتوتاپ رایان
وبسایت شرکت پرتوتاپ رایان طراحی شده توسط علی مهاجر خراسانی

به عنوان برنامه نویس و طراح سایت پرتوتاپ رایان تمام سعی خود را در پیشبرد اهداف شرکت نموده ام . بنده با تلاش های مداوم و مفید، بسیاری از صفحات این وبسایت را در رنکینگ گوگل در صدر قراردادم.

این یک وبسایت برای شرکتی برای عملی کردن سیاست های شرکت می باشد .

از جمله صفجات اصلی که مجصولات شرکتهستند، در رتبه یک گوگل یا دو گوگل قرار دارند مانند : آبزی پروری هوشمند / هواشناسی هوشمند / دامداری هوشمند / باغداری هوشمند و حدود پنجاه صفحه و کلمه کلیدی متفاوت دیگر که در این سایت وجود دارد .

چند نمونه عکس در زیر در این ارتباط قرار داده شده است :

آبزی پروری هوشمند
آبزی پروری هوشمند رتبه یک گوگل

دامداری هوشمند
دامداری هوشمند رتبه دو گوگل

باغداری هوشمند رتبه یک گوگل


هواشناسی هوشمند رتبه دو گوگل


برای ادامه مسیر می توانید از منو اقدام نمایید یا توسط دکمه های زیر یکی از مسیر ها را انتخاب نمایید .

برنامه نویس و طراح سایت علی مهاجرخراسانی طراحی سایت شرکت پرتوتاپ رایان در شرکت دانش بنیان پرتوتاپ رایان به عنوان طراح سایت، پشتیبان سایت، مدیر سایت و متخصص سئو وبسایت همزمان بر روی دو وبسایت در حال فعالیت هستم، این دو وبسایت ها از ابتدا تا این لحظه تمامی مراحل طراحی سایت / پیاده سازی […]

Tags: برنامه نویس و طراح سایت پرتوتاپ رایان / برنامه نویس و طراح سایت شرکت پرتوتاپ رایان / برنامه نویس و طراح سایت علی مهاجرخراسانی / طراح سایت شرکت پرتوتاپ رایان