برنامه نویس و طراح سایت علی مهاجرخراسانی

طراحی سایت شرکت پی آییژ

در شرکت پی آییژ به عنوان طراح سایت، پشتیبان سایت، مدیر سایت و متخصص سئو وبسایت به صورت همزمان در حال فعالیت هستم، این وبسایت از ابتدا تا این لحظه تمامی مراحل طراحی سایت / پیاده سازی سایت / سئو داخلی سایت / سئو محتوا سایت / سئو مقالات سایت / لینک سازی داخلی سایت / پشتیبانی فنی سایت / مدیریت سایت و … توسط بنده انجام شده است . از تاریخ 01/03/1401 تا به امروز با این شرکت در حال همکاری هستم .

بنده به عنوان برنامه نویس و طراحی سایت شرکت پی آییژ این وبسایت را به درخواست تیم مدیریت مجموعه به زبان انگلیسی طراحی و اجرا نموده ام .دارای چت آنلاین / بخش درباه ما / تماس با ما / صفحه اصلی و … .

آدرس این سایت : https://peyayeezh.com/

طراحی سایت شرکت پی آییژ
وبسایت شرکت ساختمانی پی آییژ / طراحی شده توسط علی مهاجر خراسانی

به عنوان برنامه نویس و طراح سایت پی آییژ تمام سعی خود را در پیشبرد اهداف شرکت نموده ام . بنده با تلاش های مداوم و مفید، بسیاری از صفحات این وبسایت را در رنکینگ گوگل در صدر قراردادم.


برای ادامه مسیر می توانید از منو اقدام نمایید یا توسط دکمه های زیر یکی از مسیر ها را انتخاب نمایید .

برنامه نویس و طراح سایت علی مهاجرخراسانی طراحی سایت شرکت پی آییژ در شرکت پی آییژ به عنوان طراح سایت، پشتیبان سایت، مدیر سایت و متخصص سئو وبسایت به صورت همزمان در حال فعالیت هستم، این وبسایت از ابتدا تا این لحظه تمامی مراحل طراحی سایت / پیاده سازی سایت / سئو داخلی سایت / […]

Tags: برنامه نویس و طراح سایت پی آییژ / برنامه نویس و طراح سایت شرکت پی آییژ / برنامه نویس و طراح سایت علی مهاجرخراسانی / طراح پی آییژ / طراح سایت شرکت پی آییژ